Szanowny kliencie, po więcej informacji o produkcie zapraszamy do kontaktu.

Kategorie

Obsługa klienta

Strona główna » Pistolet CO2 RAM Major PDG50 .50

Pistolet CO2 RAM Major PDG50 .50

Pistolet CO2 RAM Major PDG50 .50
Pistolet CO2 RAM Major PDG50 .50
Kod produktu: Pistolet CO2 RAM Major PDG50 .50
Cena: 419.00zł
Bez podatku: 419.00zł

Półautomatyczny pistolet obronny Major PDG50 (Personal Defense Gun) strzelający kulami kalibru .50 czyli prawie 13 mm. Stworzony z myślą o samoobronie, sprawdzi się też jako broń treningowa i do rekreacji. Dostępny bez zezwolenia!

Pistolet konstrukcją nawiązuje do popularnego modelu Heckler&Koch USP. Pistolet został wykonany w większości z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

PDG50 zasilany jest jedną kapsułą 12 g CO2, co pozwala na szybkie strzelanie bez konieczności przeładowania. Magazynek mieści 7 kulek.

Ważnym atutem tego modelu jest możliwość strzelania różnymi rodzajami kul. Użytkownik może załadować magazynek kulami gumowymi, pieprzowymi, proszkowymi, ryflowanymi lub zestawem mieszanym łączącym kilka rodzajów pocisków. Dzięki temu pistolet sprawdzi się nie tylko w samoobronie, ale także jako broń treningowa o możliwościach zbliżonych do paintballa i ASG. Duża moc pistoletu zapewni też wiele emocji podczas rekreacyjnego strzelania do tarcz sylwetkowych i niszczenia improwizowanych celów.

Pistolet wyposażony jest w stałe mechaniczne przyrządy celownicze: muszkę i szczerbinkę. Na muszkę naniesiony został biały punkt imitujący przyrządy trytowe ułatwiające szybkie celowanie - także podczas niesprzyjających warunków oświetleniowych.

Przed niekontrolowanym wystrzałem chroni obustronna skrzydełkowa blokada spustu, która znajduje się tuż nad chwytem. Pistolet rozkłada się w sposób łatwy i szybki, zbliżony do broni palnej, co ułatwia czyszczenie podzespołów i konserwację układu mechanicznego. 

Zasięg skutecznego strzału PDG50 to 20 m. Maksymalny zasięg kuli jest jednak znacznie większy, a sugerowana odległość bezpieczna to 250 m.

Pistolet dostarczany jest w walizce polimerowej. W środku walizki znajduje się specjalne wycięcie do przechowywania akcesoriów do pistoletu.

W zestawie znajduje się:
- marker,
- magazynek,
- gaz pieprzowy 50 ml,
- polimerowa walizka do transportu.

Dane techniczne
Materiał: tworzywo i metal
Kaliber: .50 cala (12,7 mm)
Napęd: 12 g kapsuła CO2
Ilość strzałów z jednostki zasilania: ok. 14
Waga: 570 g
Długość całkowita: 192 mm
Amunicja: kulki gumowe, pieprzowe lub proszkowe
Pojemność magazynka: 7 kulek
Zasięg maksymalnego rażenia: do 250 m
Zasięg skuteczny: 20 m
Producent: TM